Home » Problemy z potencją » Wszystko o problemach z potencją

Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który w większości przypadków sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, levitra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, najczęściej lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe metody leczenia kilku z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych kilka dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz viagra tanio z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują infekcje, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są też w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz zbyt mało płynów, albo jeżeli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.