Home » Problemy z potencją » Kilka trików na mocniejszą erekcję

Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Funkcjonuje parę łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego levitra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że maleje transport krwi do członka w trakcie stosunku. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.