Home » potencja » Xtrasize – pastylki na powiększanie członka

Xtrasize – pastylki na powiększanie członka

Xtrasize to tabletki, jakie stanowią zrobić, że penis weźmie na odległości i grubości. Chodzą na wartości poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z którego wyprodukowany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty mają pojawić się po kilku dniach oraz powinna toż stanowić piękniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do przyjęcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można zdobyć wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w doskonalszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można uzyskać po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w liczbom miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc jest zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Że zlokalizować na kartce producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które adresowane są od lat”.

Głęboko na podstronach znajdujemy informację, iż w porządek tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest bezpieczny?

Preparat ten został zbadany i uznany do obrotu na kraju Unii Europejskiej. Jest jakieś certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w dążeniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane traktujące o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki zawierają w bliskim sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych stanowi niezmiernie bardzo ograniczona.

Xtrasize

zytax tanio

Vigrax promocja