Home » potencja » Untoxin – Czujesz się stale zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin – Czujesz się stale zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istocie kapsułek. Wynik ten dedykowany jest do wprowadzania w momentach prania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie zapewne istnieć wynikiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się wtedy na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji przyjemnej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natury, co miesza się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy dawać w trakcie bądź po posiłku, popijając dużą miarą wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można zauważyć już po siedmiu dniach z zaczęcia jego zażywania. 

Należy wspominać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na każdy jego składnik.

Suplementy diety powinny być gromadzone w temperaturze pokojowej w twórz naturalny dla maleńkich dzieci. Chronić przed światłem i dodawaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie może istnieć kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax

tani Follixin