Home » Tranzyt » ProEngine Ultra – Masz już dosyć wydawania połowy wypłaty na paliwo? Zagospodaruj moc swojego samochodu jak najlepiej!

ProEngine Ultra – Masz już dosyć wydawania połowy wypłaty na paliwo? Zagospodaruj moc swojego samochodu jak najlepiej!

ProEngine Ultra to nowoczesna formuła pozwalająca na usprawnienie procesu spalania poprzez uszlachetnienie każdego paliwa. Jej sekret liczy na:

• skutecznym pozbywaniu się wody z układu paliwowego

• usprawnieniu przebiegu spalania

• czyszczeniu komory spalania

• czyszczeniu przewodów paliwowych

• eliminowaniu bakterii

• redukowaniu szlamu

Wartość tego swoistego artykułu płynie z jego składników – ta wspaniała formuła potrafi zwiększyć właściwości napędowe paliwa, rozbijając jego łańcuchy węglowe. Parametry spalania dzięki czemu obecnie zatrzymują się lepsze, natomiast kierowca zaistniałe zmiany takie jak mniejsze spalanie te i rozwój mocy silnika zauważy od razu po wykonaniu fenomenalnego Pro Engine Ultra.

To a dodatkowo nie koniec możliwości Pro Engine Ultra – artykuł ten obok tego, że od razu poprawia wydajność silnika może te cofać szkody, jakie stały mu zrobione przez nawet dużo lat nieefektywnego użycia. Systematyczne stosowanie Pro Engine Ultra zezwala na efektywne czyszczenie komory spalania z kamieni, które poprzez ostatnie całe lata doskwierały silnikowi – pustosząc nie właśnie tę cześć pojazdu, ale i portfel jej właściciela. Dopełnienie powyższych korzyści jest nadal konserwacja elementów spalania, dzięki jakiej wszystkie wyżej wymieniony korzyści z użytkowania Pro Engine Ultra rozwijają się jeszcze długo – natomiast kilka do czasu przejechania 5000 kilometrów.

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso