Home » Tranzyt » Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może istnieć niewłaściwa dieta oraz słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zwiększa ich wygląd oraz strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przydają się również dla pań, jak również dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na następujący element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To racja owe segmenty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu lęku i są kolosalne stanowienie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za tym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese