Home » uroda » Daj sobie pomóc i zaufaj mocy feromonów!

Daj sobie pomóc i zaufaj mocy feromonów!

Preparat Alluramin korzysta w domowym sklepie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które powodują, że mężczyzna postrzegany jest jak bardziej modny, zdrowy i opiekuńczy. Alluramin został zrealizowany z ekologicznych składników, które umożliwiają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, produkowana przez ludzi wraz z potem w sezonie pobudzenia. Substancja ta płaci za aktywację mózgu osób oraz wzmacnia u nich pragnienie. Dzięki niemu ślubne będą przy panu bardziej rozluźnione plus będą otrzymywały go jako dużo męskiego.

To teraz Androstadienon jest podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które obowiązują w zespół mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu osoby lepiej oceniają mężczyzn. Ułatwia on zawieranie kontaktów i sygnalizuje młodość i zdrowie. Toteż zwany jest ice breakerem. Androstenon – tenże feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują ciężkich także stałych siebie mężczyzn, toteż robi on, że mężczyzna sprzedaje się być niezwykle korzystny. Andristeron – powoduje zmniejszanie niepokoju u kobiet oraz rozkłada je. Dzięki niemu kobiety będą uważały mężczyznę, jako dużego i opiekuńczego samca, jaki będzie w stopniu zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy chodzi o stosowanie Alluramin badania pokazują, iż kobieta podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł opiekować się nią zaś jej dziećmi. Pozostałych składników producent nie chce znaleźć przez względy na konkurencję. Alluramin stanowi w 100% naturalnym preparatem, toteż jego obsługiwanie jest miłe, oraz co za tym chodzi — żeby go uzyskać nie trzeba mieć recepty. Alluramin można zakupić na stronie internetowej wytwórcy.
Środek Alluramin ma postać wygodnego w użytkowaniu sprayu, który należy rozpylić na wszelkim ciele, dużo na nadgarstkach, szyi i na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat nawet do dwunastu godzin. Przynależy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na około jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów i jedyne podnosi je dostarczać. Więc warto na start zaopatrzyć się w konkretniejsza dawkę Alluramin, warto wziąć z rabatów i promocji, które wytwórca proponuje.

alluramin

www.Alluramin24.com