Home » uroda » Doskonałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

Doskonałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najdoskonalsza klasę produktów
przypływ energii i energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę oraz masę mięśniową. Więc znacznie skuteczny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze skutki sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to odpowiednie korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i wartości jeszcze przenigdy nie istniałoby naprawdę przyjemne i bliskie. Będziesz był pewność, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę oraz wpisz na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż wyższa twardość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na końce treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej konfrontacji a ewentualnie zdeterminowany do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Niestety będziesz korzystał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać a jako uczyć, by polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )