Home » uroda » Zamierzasz poprawić stan włosów w błyskawiczny sposób? Świetnie trafiłeś!

Zamierzasz poprawić stan włosów w błyskawiczny sposób? Świetnie trafiłeś!

Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i trzymają proces ich wychodzenia, w współczesnym punkt łysienia.

Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Efektywny specyfik na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbycie stale pojawia się jeszcze więcej sposobów gwarantujących niesamowite wyniki, jeżeli szuka o porost włosów i zahamowanie procesu ich wydawania. Jednakże czy o im wierzyć? Żeby upewnić się co do skuteczności środka, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – fachowiec trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i działaniem choroby powiązanych z dolegliwościami skóry głowy i dobrymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, gdyby jest ono zbędne i realizuje do łysienia. Fakt tenże zwłaszcza dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, wywołane produkcją testosteronu, i dobrze rzecz ujmując dihydrotestosteronu. Wpływa on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz dłuższe i mniejsze włosy, i z rokiem prowadzi do zakłóceń ich prac, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, docierając do mnie, jest skłonnych na rozpoczęcie niezwykle delikatnych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed podjęciem tak wielkich decyzji o zacząć najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które przybywają na wzmożenie aktywności skóry osoby do wzrostu włosów. Stanowi to pewny, i pewny sposób. Warto wybrać preparat o naturalnym składzie, jaki nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś drogiego w biotynę, selen, ale te kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest innowacyjnym produktem, dzięki jakiemu potrafią zniknąć Twoje problemy. Kłopot wypadania włosów, w ostatnim łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem zastosowania optymalnych sposobów. VitaHairMan jest środkiem o doskonale skomponowanym składzie, działającym na wiele sfer powiązanych z produkcją włosa.

Vita Hair man

www.Vita-Hair-man.com